- Attracties
- Producent
La Ferme le Bailli, gespecialiseerd in melkproductie, maakt en rijpt kazen met verse melk van Holstein-koeien in Soignies.
COVID-19: Reizen voor recreatieve / toeristische doeleinden van of naar België is verboden van 27 januari tot 1 april 2021. De meest toeristische attracties in Wallonië blijven gesloten. De musea zijn open sinds 1 december. Hoewel wij alles in het werk stellen om je zo goed mogelijk te informeren, neem je best rechtstreeks contact op met de toeristische dienstverlener of raadpleeg je zijn website voor de meest recente informatie over bezoeken en reserveringen.Meer informatie.
De informatie die je krijgt, is louter informatief. Neem voor je vertrek rechtstreeks contact op met de attractie, het museum of de dienstverlener die de activiteit organiseert waarin je geïnteresseerd bent.
Gesproken talen
Frans
Diensten
Verkooppunt - Proeverij - Bezoek aan de infrastructuur
Voorzieningen
Winkel/boetiek - Parking
Visites
FR - FR