- Camping
- Toeristische camping
Deze camping in Chênefleur ligt aan de oever van de Semois, in het zuiden van de Belgische Ardennen en in de buurt van Tintigny. Het is een gezellige, parkachtige camping die vooral geschikt is voor gezinnen met kinderen.
Een goed aangelegde camping
De Camping van Chênefleur is zeer goed onderhouden. De kampeerplaatsen zijn in groepen verdeeld en zijn afgebakend. De mooiste plekken zijn langs de rivier. Bungalows, stacaravans en tenten zijn te huur. De houten mobi-cabine is een originele accommodatie.
Animatie
De camping biedt een breed scala aan faciliteiten:
- een verwarmd buitenzwembad
- speelvelden
- een winkel
- een bar-restaurant
- pingpongtafels
- mountainbikeverhuur
In de zomer is de Semois een echt pretpark. Buitensportactiviteiten worden op de camping aangeboden zoals kano- en mountainbiketochten, klimmen, abseilen en paardrijden.
Geniet ook van de omgeving
De camping ligt midden in de natuur in de buurt van natuurlijke plaatsen waar je kunt wandelen:
De camping van Chênefleur is ideaal voor een weekend of een gezinsvakantie!
Contact
Standplaatsen met stopcontacten : 210
Seizoenskampeerplaats : 30
Toeristische kampeerplaats : 210
Trekkershutten : 9
Caravans en chalets te huur : 23
Gesproken talen
Duits - Engels - Frans - Nederlands
Diensten
Animatie - Kredietkaarten aanvaard
Activiteiten
Hengelen - Zwembad
Voorzieningen
Bar - Voorzieningen voor kinderen (materiaal en/of spelen - Wasmachine - Winkel/boetiek - Speeltuin - Restaurant - Droger
Dieren
Huisdieren toegelaten