- Attracties
- Brouwerij
- Rondleiding en ontdekking
Bezoek het laatste brouwerijatelier ter wereld dat natuurlijke ambachtelijke bieren produceert in oude installaties: de brouwerij Biset in Pipaix, in Henegouwen.
In de laatste stoombrouwerij ter wereld worden ambachtelijke bieren gebrouwen, op natuurlijke en traditionele wijze, met hergisting op de fles en niet gepasteuriseerd met 19e-eeuws materiaal.
Een bedrijfsbezoek
- Net als vroeger zie je een stoommachine van 12pk die de apparatuur aandrijft!
- En waarom je bezoek niet afsluiten met een maaltijd van gerechten bereid met bieren uit de brouwerij?
Maak een reis terug in de tijd met een bezoek aan de stoombrouwerij in Leuze-en-Hainaut!
Voor winteractiviteiten en –sporten : neem voor je vertrek contact op met het Huis voor Toerisme dat het dichtste bij je bestemming ligt. De Huizen voor Toerisme van Luxemburg en de Oostkantons kunnen je informatie geven over de openingsdata van de skipistes. Als je van plan bent om naar de Hoge Venen te gaan, houd er dan rekening mee dat het aantal bezoekers beperkt is. Voor meer informatie kan je contact opnemen met het Huis voor Toerisme van de Hoge Venen.
Diensten
Verkooppunt - Proeverij - Bezoek aan de infrastructuur
Voorzieningen
Winkel/boetiek
Visites
Groep - EN - FR - Individueel - EN - FR