- Hotel
- Gastronomisch
- Apparthotel
Dit familiehotel ontvangt al bijna 20 jaar zijn gasten met open armen, de enige zorg is om jou een aangename en onvergetelijke vakantie te bezorgen. Kwaliteit, gezeligheid en goed humeur zijn troef in dit kleine hotel!
Het hotel Aux Beaux Rivages in Lacuisine, vlak bij Florenville in de Gaume, op de over van de Semois, heeft een pittoresk uitzicht op de rivier en het bos van Chiny. Het hotel verwelkomt je het hele jaar door.
Je slaapt er...
- een hotel met 25 full-gcomfortkamers: 20 comfortabele kamers en 3 suites
- 3 apparthotelkamers
- privébadkamer voor elke kamer
- gratis wifi
Je eet er...
- elke ochtend ontbijt
- gastronomisch restaurant met gevarieerde menu's op basis van verse seizoensproducten
- 2 chefs achter het fornuis
- ruime zaal
- twee mooie terrassen met uizicht
De troeven van het hotel...
- Voor de fietsliefhebbers staan er elektrische fietsen ter beschikking om de Gaumestreek te doorkruisen.
Wat kun je doen in de omgeving van het hotel?
Je krijgt de gelegenheid om te wandelen op de mooiste plekken van Wallonië:
De Semois, typische dorpen, een warm onthaal... Redenen genoeg om af te zakken naar het hotel Aux Beaux Rivages!
Aantal personen : van 2 tot 40 personen
Aantal kamers : 25
Gesproken talen
Engels - Frans - Nederlands
Diensten
Kredietkaarten aanvaard - Halfpension - Fietsverhuur - Volpension
Activiteiten
Hengelen - Fietsen
Voorzieningen
Lift - Bar - Garage - Tuin - Niet-roker - Parking - Speeltuin - Restaurant - Privé-sanitair - Telefoon - Televisie - Terras - Wifi
Dieren
Huisdieren toegelaten