- Gîtes en vakantiehuizen
- Landelijk verblijf
Le Bois de Loo is een landelijke gîte met 3 korenaren in Attert, nabij Aarlen. Er is plaats voor 5 personen.
De gîte du Bois de Loo is het resultaat van de renovatie van een bijgebouw uit 1873, gelegen op de grens met het Groothertogdom Luxemburg ten noorden van Aarlen.
Indeling van de gîte
- 2 kamers
- 1 badkamer met grote inloopdouche
- 1 toilet
- Keuken
- Vloerverwarming
- Tuin
Bezienswaardigheden en activiteiten in de buurt van Aarlen
- Bezoekerscentrum | Voyage au cœur de l'Attert
- Natuurpark van de Attertvallei | Provincie Luxemburg
- Bedrijfsbezoek | Brasserie de la Clochette in Etalle
- De vijvers van Stockem: vissen in de natuur nabij Aarlen
- #link [node|36118]
- Maitrank Ridremont, bezoek aan een producent van Maitrank in Arlon
- Romeinse torens Jupiter en Neptunus in Aarlen
Geniet van een rustig verblijf in deze prachtige gîte!
Contact
COVID-19: Reizen voor recreatieve / toeristische doeleinden van of naar België is verboden van 27 januari tot 1 april 2021. De meest toeristische attracties in Wallonië blijven gesloten. De musea zijn open sinds 1 december. Hoewel wij alles in het werk stellen om je zo goed mogelijk te informeren, neem je best rechtstreeks contact op met de toeristische dienstverlener of raadpleeg je zijn website voor de meest recente informatie over bezoeken en reserveringen.Meer informatie.
Deze informatie wordt louter informatief gegeven. Neem voor je vertrek rechtstreeks contact op met de uitbater van de accommodatie die je interesseert.
Aantal kamers : 2
Gesproken talen
Duits - Engels - Frans - Nederlands
Voorzieningen
Barbecue - Tuin - Wasmachine - Vaatwasser - Niet-roker - Parking - Speeltuin - Terras - Wifi