- Attracties
- Museum of interpretatiecentrum
In het hart van het dorp Saint-Marcoult, in Silly, een belangrijke plaats van het verzet van de Tweede Wereldoorlog, ontdek je het MaquiStory Museum.
MaquiStory, gelegen in de dorpskapel, is een herinneringsmuseum gewijd aan de verzetsstrijders die tijdens de Tweede Wereldoorlog dapper tegen de indringer vochten. MaquiStory vertelt hun verhalen door middel van een scenografie die de mensen die ze waren en hun dagelijkse leven belicht.
Het bezoek kan worden afgesloten met een didactische wandeling door het nationale bos van Silly, op ontdekking naar prachtige landschappen terwijl je kennis maakt met de etappes van een geallieerde luchtlanding onder de bezetting.
Voor winteractiviteiten en –sporten : neem voor je vertrek contact op met het Huis voor Toerisme dat het dichtste bij je bestemming ligt. De Huizen voor Toerisme van Luxemburg en de Oostkantons kunnen je informatie geven over de openingsdata van de skipistes. Als je van plan bent om naar de Hoge Venen te gaan, houd er dan rekening mee dat het aantal bezoekers beperkt is. Voor meer informatie kan je contact opnemen met het Huis voor Toerisme van de Hoge Venen.