- Museum of interpretatiecentrum
In het Keltenmuseum leer je over het dagelijkse leven van de Galliërs en de Kelten en over de erfenis die ze nalieten. Er zijn maquettes, interactieve toestellen en opmerkelijke archeologische stukken: servies, werktuigen, versieringen,... Je kan ook een educatief Keltisch parcours volgen in het bospark van Bonance.
Barbaren, "onze voorouders de Galliërs"? Integendeel, het is een fascinerende wereld waarin de archeologische opgravingen onthuld worden en die voor onze ogen opnieuw tot leven gebracht wordt.
Het Keltenmuseum organiseert tentoonstellingen, animaties en geleide bezoeken, speciaal voor bezoekers met een mentale beperking, slechtzienden of blinden in groep. Bovendien biedt het museum ook audiogidsen aan die zijn opgenomen door kinderen en voor kinderen (6-12 jaar).
Familiale natuurwandeling
De Keltische natuurwandeling zal zeker in de smaak vallen bij families. De wandeling begint bij het park van Bonance en is ongeveer 3 km lang, dus doenbaar voor iedereen. Langs de bospaden ontdek je de Keltische oorsprong van de streek en de lokale natuurlijke hulpbronnen.
Voor winteractiviteiten en –sporten : neem voor je vertrek contact op met het Huis voor Toerisme dat het dichtste bij je bestemming ligt. De Huizen voor Toerisme van Luxemburg en de Oostkantons kunnen je informatie geven over de openingsdata van de skipistes. Als je van plan bent om naar de Hoge Venen te gaan, houd er dan rekening mee dat het aantal bezoekers beperkt is. Voor meer informatie kan je contact opnemen met het Huis voor Toerisme van de Hoge Venen.
Diensten
Kredietkaarten aanvaard
Voorzieningen
Toegankelijkheid PBS (zelfverklaard) - Winkel/boetiek - Parking autocar - Parking voor motorhomes - Parking tweewielers - Parking
Dieren
Huisdieren niet toegelaten
Visites
Groep - FR - NL