Ons contacteren

Wil je je volgende uitstap naar Wallonië plannen en heb je vragen? Op zoek naar goede raad? Neem contact op met Wallonië België Toerisme.

Vanuit België:Vanuit Nederland:

Wallonië België Toerisme
Espace Wallonie
Grasmarkt 25
1000 Brussel
+32 (0) 2 899 04 70
info@walloniebelgietoerisme.be

 

Wallonië België Toerisme
Prins Hendrikkade 186
1011 TD  Amsterdam
+31 (0) 20 524 43 42
informatie@wbtoerisme.nl

 

Infobalie Espace Wallonie en Boetiek

Korte Boterstraat 6 - 1000 Brussel

Maandag tot en met vrijdag: 11.00 tot 18.00 uur
Weekend en feestdagen: 13.00 tot 18.00 uur

 

Wallonië België Toerisme - Vertegenwoordiging VlaanderenWallonië België Toerisme - Vertegenwoordiging Nederland

Area Manager

Sonia Vyvermans
sonia.vyvermans@walloniebelgietoerisme.be

Pers

Morgane Vander Linden
morgane.vanderlinden@walloniebelgietoerisme.be

Beurzen en salons

Michaël Terwagne
michael.terwagne@walloniebelgietoerisme.be

Trade / Mice

Sylvie Versweyveld
sylvie.versweyveld@walloniebelgietoerisme.be

Web en sociale media

Karla Bronselaer
karla.bronselaer@walloniebelgietoerisme.be
 

 

Manager

Jeroen Henneke
j.henneke@wbtoerisme.nl

Pers

Eefje Marijt
e.marijt@wbtoerisme.nl

Beurzen, trade/mice en events

Sigrid Misana
s.misana@wbtoerisme.nl

Web en sociale media

Ilona Nieboer
i.nieboer@wbtoerisme.nl